Małgorzata Czernecka

Prezes Zarządu Human Power. Psycholog biznesu, trener, manager. Specjalistka w obszarze zarządzania energią pracowników, budowania nowych nawyków sprzyjających podnoszeniu skuteczności i efektywności działania managerów i ich zespołów, work-life blend oraz psycho-immunologii. Tworzy oraz wspiera wdrożenia długoterminowych strategii mających na celu optymalizację stylu pracy w dużych firmach.

Pomysłodawczyni innowacyjnych programów rozwojowych Human Power z zakresu zarządzania własną energią, łączących wiedzę z obszaru neurobiologii, medycyny sportowej, psychologii i dietetyki. Autorka licznych publikacji m.in. w Harvard Business Review Polska, Personel i Zarządzanie i Personel Plus. Współautorka pierwszej w Polsce książki o wellbeingu: „Wellbeing w organizacji”. Jest współtwórcą Power Auditu – pierwszego w Polsce narzędzia do diagnozy poziomu energii pracowników oraz współautorką ogólnopolskiego badania „Praca, moc, energia w polskich firmach. Sześć obszarów, które wpływają na efektywność organizacji”.


ZARZĄDZAJ WŁASNĄ ENERGIĄ A NIE CZASEM
CZYLI JAK ZWIĘKSZYĆ SWÓJ POTENCJAŁ DO DZIAŁANIA?


  • Jeśli nie zarządzanie czasem to co? Kluczowe idee zarządzania własną energią
  • Cztery źródła energii – który z nich ma największe znaczenie dla osób w wieku 50+?
  • 10 czynników wysokiej efektywności – czyli 20% wysiłku, który przekłada się na 80% efektu
  • Jak sabotujemy samych siebie?

Sposób, w jaki pracuje większość pracowników i managerów jest coraz mniej efektywny. Nowe technologie zwiększają z roku na rok tempo pracy. Oczekiwania firm są coraz wyższe – listy zadań wydłużają się, a deadline’y skracają. Wiemy, że czas jest zasobem ograniczonym i nie możemy go zwiększyć lub wydłużyć, ale rzadko kiedy zwracamy uwagę na poziom naszej energii do działania, który warunkuje wykorzystanie posiadanej przez nas wiedzy, zdolności, czy umiejętności. Podczas wystąpienia opowiem o głównych założeniach idei zarządzania własną energią. Zaprezentuję wybrane, najnowsze wyniki badania „Praca, moc, energią w Polskich firmach” oraz przedstawię kluczowe czynniki, które mają najsilniejszy wpływ na poziom skuteczności i efektywności działania pracowników.


O HUMAN POWER

HUMAN POWER | DORADZTWO | KAMPANIE EDUKACYJNE | SZKOLENIA

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem ekspertów – psychologów, lekarzy, neurobiologów, dietetyków, nauczycieli yogi, mindfulness, rehabilitantów, trenerów personalnych – specjalizujących się w zarządzaniu energią pracowników.

Wiemy, jak skutecznie zwiększać efektywność działania ludzi, wykorzystując ich naturalny, biologiczny potencjał. Nasze programy wykładów i szkoleń oraz kampanie z zakresu podnoszenia efektywności dobowej, oparte są o najnowsze, światowe wyniki badań z obszaru neurobiologii, psychologii behawioralnej, medycyny sportowej oraz dietetyki.

Wspieramy organizacje, dzieląc się sprawdzonym podejściem do trwałej zmiany nawyków. Zwiększamy wiedzę, świadomość i indukujemy zmiany na poziomie konkretnych zachowań. Sprawiamy, że ludziom chce się dbać o ciągłe doskonalenie i własny poziom energii do działania.

HUMANPOWER.PL